eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

V roce 2011 padl jeden nejhezčích gólů historie Ligy mistrů. A mohl za to Neuer

Autor:
Datum: 27. 2. 2016

Před čtyřmi lety se pokoušel Inter Milán obhájit titul v Lize mistrů, což se dosud žádnému týmu v novodobé historii této soutěže nepovedlo. Jako čtvrtfinálového soupeře jim los určil Schalke 04.

Sotva zápas na San Siro odstartoval, už se mohli fanoušci radovat gólu. A ne ledajakého. Hlavními hrdiny se stali Manuel Neuer a Dejan Stanković.

Běžela sedmadvacátá vteřina a již tehdy bylo dobrým zvykem u Neuera vybíhat daleko z branky. Jenže zatímco v 99% případů mu to vyjde, tehdy ne. Ani to nebylo jeho chyba. Pokud by nevystartoval, Diego Milito by mohl snadno zakončovat.

Už se zdálo, že situaci zachránil dalekonosnou hlavičkou, míč ale dopadl k srbskému záložníkovi stojícímu v středovém kruhu a ten jej rovnou z voleje nádherným způsobem uklidil do prázdné brány. Inter sice brzy vedl, nakonec však prohrál vysoko 2:5 a do semifinále nepostoupil.

-jž-

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace